O nas...

Augustów Summer Camp:

Augustów Summer Camp to firma organizująca kursy i obozy języka angielskiego w Augustowie od 1997 roku. Nasze kursy i obozy są zarejestrowane w Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Założycielem firmy jest Amerykanin - Staś Wnukowski wraz z żoną Haliną Słucką Wnukowską. Staś jest wykładowcą na polskich uczelniach, członkiem i lektorem IATEFL (International Association of Teachers of English as a Foreign Language). Aktualnie firmę prowadzą Emilia i Robert Słuccy.

Jeżeli chcecie dobrze rozmawiać, nabrać obycia z językiem angielskim i praktycznie umocnić teorię przyjeżdżajcie do nas !

NASZ PROGRAM NAUCZANIA TRWA CAŁĄ DOBĘ NATIVE SPEAKERS - to jest to!

Gwarancją solidnej nauki i dobrej zabawy jest doskonała, wykwalifikowana kadra wykładowców- NATIVE SPEAKERS i wychowawców - lektorów języka angielskiego - ludzi pełnych energii, pomysłów, mających naturalne predyspozycje do pracy z młodzieżą i dziećmi.

Warsztaty językowe prowadzone są przez NATIVE SPEAKERS. Uczestniczą oni w realizacji programu obozu, biorą udział w zajęciach rekreacyjno-sportowych. Zachęcają do konwersacji przez cały czas trwania obozu.

Wszyscy wychowawcy posiadają zaświadczenia o ukończeniu kursu dla wychowawców dzieci i młodzieży.

Naszym uczestnikom zapewniamy profesjonalną opieke, dobrą zabawę i wypoczynek. Zaletą naszych kolonii jest również miejsce ich organizowania. Augustów to piekne miasto położone na terenie Zielonych Płuc Polski, ktore wabi licznymi jeziorami i lasami. Zapraszamy również do naszych pokoi gościnnych a Augustowie (patrz zakładka kwatery Augustów)